Masážní studio akreditovaného maséra Ondřeje Lence, sídlící v Hotelu Ankora ve městě Praha, zajišťuje tradiční thajské masáže. Našim klientům z města Praha a širokého okolí nabízíme jak tradiční thajské masáže, tak i další thajské masáže jako například horkou bylinnou masáž, olejovou masáž, reflexní masáž chodidel a královskou masáž. Naši profesionální maséři a masérky však provádí nejen thajské masáže, ale i další vybrané masáže, mezi které patří například relaxační masáže, sportovní masáže, čokoládová masáž, manuální lymfodrenáž a mnoho dalšího.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Náš Tým

Ondřej Lenc

Majitel a masér

Velice dobře odhadnu správný tlak při masáži. Odborník na rozmasírování ztuhlých svalů.

Khaliunaa Mandakh

Masérka

Mám velkou sílu v prstech. Moje nejoblíbenější masáž je thajská olejová.

Byambajargal Gandan

Masérka

Mezi mé silné stránky patří thajská tradiční i relaxační masáž.

Dárkové Poukazy!

Po Masáži -

Pro zachování a prohloubení účinku, je dobré počkat se sprchováním či koupelí alespoň 2 hodiny po ukončení masáže.

Po masáži je doporučeno doplnit tekutiny, proto vám po každé návštěvě servírujeme čaj nebo vodu zdarma. Je možné, že se budete po masáži cítit ospalý/á. V takovém případě je vhodné jít spát a nechat své tělo dále regenerovat ve spánku.

Po masáži mají někteří lidé pocity zvýšené únavy. Je to z toho důvodu, že svaly pracovaly způsobem, na který nejsou v běžném životě zvyklé. Pokud se takové pocity dostaví, nejedná se o nic nezvyklého. S pravidelnou návštěvou masáží tyto projevy zcela zmizí. Tělesná únava nepřetrvává příliš dlouho a zpravidla mizí druhý den po masáži.