Relaxační masáže

 • Relaxační masáž

  Od 799 Kč

  Relaxační masáže jsou zvláště důležité v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží. Techniky masáže mohou pomoci od bolesti, napětí, ztuhlých a bolavých svalů, pomáhají podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu.

 • Havajská masáž Lomi Lomi

  Od 799 Kč

  V překladu laskavé ruce. Je to terapie která svými relaxačními účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Vychází z velice jemných a plynulých technik pocházejících z Havajských ostrovů.

 • Masáž lávovými kameny

  Od 449 Kč

  Základy terapie spočívají v použití speciálních technik, které ve spojení s horkými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Lávové kameny se přikládají na tělo, kde uvolňují důležitá energetická centra a zajišťují tak rozproudění energie v těle. Následná masáž lávovými kameny stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu. Vysoký účinek masáže navíc umocňují magnetické vlastnosti používaných kamenů, které jsou zahřáté na teplotu 50 - 60°C. Účinně bojuje zejména s bolestmi hlavy, šíje, zad a páteře.

 • Indická masáž hlavy

  Od 299 Kč

  Antistresová masáž odstraňující bolesti hlavy, deprese a podporující kvalitu a růst vlasů. Pomáhá při migrénách a úzkostných stavech. Je také velmi příjemná, pokud si chcete odpočinout od starostí všedního dne.

 • Masáž těhotných

  Od 799 Kč

  Velice prospěšná masáž snažící se zpříjemnit mamince těhotenské období. Je to uvolňující, relaxační technika jež pomáhá od pocitů těžkých nohou a otoků nohou. Dále pak také bolestí páteře, zad, šíje, kyčlí a případných potíží spojených s pokročilým těhotenstvím. Masáž v době těhotenství je velmi pozitivní jak pro maminku, tak pro miminko.

Thajské masáže

 • Thajská tradiční masáž

  od 349 Kč

  Tradiční thajská masáž je 2500 let staré léčitelské umění, jež se dříve provozovalo jen v buddhistických chrámech a proto musel být pacient zcela zahalen. Dodnes je klient při thajské masáži oblečen. Základním cílem thajské masáže je obnovení toku energie pomocí uvolňování svalových skupin a zlepšení ohebnosti celého těla. Masérka působí silou na tlakové body, svaly, šlachy; uvolňuje klouby, ohýbá a natahuje páteř. Při masáži používá palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby vyvinula potřebný tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou a tím došlo k odblokování drah – meridiánů - a ve vašem těle navodila celkovou harmonii. Tradiční thajská masáž odstraňuje bolesti páteře, zbavuje napětí svalů a šlach, zvyšuje cirkulaci krve a zlepšuje vylučování škodlivých látek z těla.

 • Olejová masáž

  Od 449 Kč

  Jde o kombinaci klasické thajské masáže spolu s jemnou masáží celého těla od konečků prstů na nohách až po kořínky vlasů za pomocí olejů, které napomáhají k celkové relaxaci, odstranění únavy, bolesti a nastavení duševní a tělesné harmonie. Tento druh masáže je obzvláště účinný při odstraňování napětí a ztuhlosti svalů. Působí také blahodárně na pokožku.

 • Masáž chodidel

  Od 299 Kč

  Masáž s použitím krému namísto oleje, která je spojená s protahovacími cviky a stimulací energetických drah. Masáž chodidel hluboce uvolňující a pomáhá od bolavých nohou.

 • Královská (čtyřruční)

  Od 699 Kč

  Čtyřruční masáž provádějí dvě thajské masérky najednou. Používá se při ní aromatických olejů a masážní tahy jsou prováděny synchronně, oběma masérkami ve stejném rytmu. Již tak příjemná péče o tělo, jakou masáž bezesporu je, díky synchronním tahům prováděným stejným způsobem, v harmonickém souladu, zvyšuje intenzitu prožitku na dvojnásobek. Tuto masáž nabízí jen málo salonů, protože je obtížné, aby se masérky dokázaly sehrát a masírovat stejným způsobem v harmonickém souladu. U nás se to podařilo a synchronní čtyřruční masáž se tím stává dvojnásobnou intenzitou prožitku.

Regenerační masáže

 • Manuální Lymfodrenáž

  Od 799 Kč

  Manuální lymfodrenáž je královna mezi jemnými dotykovými technikami, ovlivňující náš lymfatický systém, který máme uložen v podkoží. Heboučký pudr namísto olejíčku zaručí, že terapeut velmi něžnými hmaty a hlazením pohybuje kůží, pod kterou jsou ukryty křehoučké lymfatické cévy. Tyto hmaty jsou naprosto speciální a velmi se liší od masáží, které stimulují povrchovou i hlubokou svalovou tkáň. Lymfatický systém je náš filtrační systém, který odvádí ze všech buněk těla cizorodé látky. Systém je důležitý z hlediska imunity a detoxikace organismu. Je-li funkce lymfatického systému omezena, mohou vznikat otoky. Dále se snižuje obranyschopnost organismu, roste únava a také se snižuje přirozená detoxikace. Tělo zadržuje více vody, než by mělo, což zvyšuje jeho hmotnost a obvodové míry.

  Lymfodrenáž účinně ošetří

  otoky (edémy),

  celulitidu,

  jizvičky a pokožku všeobecně - urychluje hojení,

  migrénu - pokud je vyvolána nahromaděním lymfy,

  křečové žíly,

  Kdy na masáž nechodit

  Pokud trpíte akutním bakteriálním či virovým onemocněním, máte nevyléčené nádorové onemocnění nebo hnisavé rány. Rozprouděný lymfatický systém by roznesl po celém těle škodlivé látky. Musíme počkat, až se uzdravíte.

 • Čokoládová masáž

  Od 799 Kč

  Jedná se o relaxační masáž, která dodává tělu pocit dobré nálady, omlazuje pokožku a urychluje látkovou výměnu. Blahodárný vliv vysvětlují odborníci tím, že kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty, které působí proti stárnutí, dále pak vitamíny, minerály, koenzymy a nukleové kyseliny. Vitamíny A a E se vstřebávají celým tělem. Vůně čokolády navíc zahání depresi.

  Účinky masáže

  hydratuje, vyživuje a omlazuje,

  redukuje strie a projevy pomerančové kůže,

  zbavuje pleť vrásek, šupin a seschlé kůže, odumřelých buněk, vrací kůži pružnost

 • Medová masáž

  Od 799 Kč

  Masáž při které dochází pomocí působení medu a speciálních masážních hmatů k odstraňování toxinů, které lidské tělo nahromadilo. Pomáhá při nezdravém životním stylu, při chronických stavech únavy a vyčerpání. Je důležitou prevencí proti stárnutí, celkově omlazuje a ozdravuje organismus.

 • Manuální lifting obličeje

  Od 399 Kč

  Velmi šetrná metoda vyhlazující vrásky. Napíná obličejové svaly a výrazně omlazuje vzhled. Při této metodě rovněž dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, ke zrychlení odvodu odpadních látek, metabolismu a k úbytku podkožního tuku. Výsledek je znatelný již po prvním ošetření.

 • Anticelulitidová masáž

  Od 1099 Kč

  Ručně prováděná masáž se zábalem zaměřená na odbourání celulitidy, tukových polštářků a vyhlazení pokožky. Tato masáž je prováděna zejména v oblasti hýždí a stehen. Po masáži je klientovi nanesen zábal, který pomáhá při péči o oblasti nejvíce postižené celulitidou.

 • Čínská Tuina

  Od 699 Kč

  Masáž při níž dochází ke stlačování a stimulování aktivních bodů na těle podobně jako u akupunktury. Stlačování je prováděno prsty, dlaněmi a lokty. Uvolňuje bolavé klouby a celkově podporuje vitalitu a zdraví klienta.

Sportovní masáže

 • Sportovní masáž

  Od 549 Kč

  Sportovní masáž působí na hlouběji uložené svaly, uvolňuje napětí a odstraňuje jejich ztuhlost. Uvolňuje a natahuje svaly, které se napětím stáhly a zkrátily a pomáhá tak obnovit přirozenou pružnost těla. Současně zmírňuje psychické napětí a obnovuje duševní rovnováhu.

 • Dornova metoda

  Od 799 Kč

  Dornova metoda je jemné a šetrné ošetření páteře a kloubů. Vyrovnává těžiště těla a navrací klouby a obratle do přirozené polohy. Odstraňuje bolesti zad, může řešit u žen problém s neschopností otěhotnět, jež může být způsobeno nerovností dolních končetin a pánve. Dornova metoda je doplněna breussovou masáží jež příjemně zrelaxuje a zregeneruje.

 • Breussova masáž

  Od 399 Kč

  Jemná energetická masáž pomáhající navrátit obratle do přirozené polohy. Odstraňuje bolesti zad a má regenerační účinky.

 • Bambusová masáž

  Od 799 Kč

  Bambusová masáž patří k novinkám ve světě wellness a relaxace. Má vynikající uvolňující, zklidňující, reflexní a lymfatické vlastnosti. Funguje podobně jako lymfatická masáž.

 • Reflexiologie nohy

  Od 599 Kč

  Je to léčebná technika podporující celkové zdraví. Dochází při ní ke stimulování reflexních bodů na chodidlech, a tím k harmonizaci vnitřních orgánů v těle. Každý orgán je tak ovlivněn stlačením příslušné plosky. Terapií reflexních zón se vytvářejí základní předpoklady k prevenci a léčbě mnoha nemocí.

Poprvé na masáži?

Na masáž se dostavte 10 minut předem.


Je vhodné odložit prstýnky, řetízky, hodinky, náramky a jiné ozdoby. Většina šperků je zhotovena z kovů, které ovlivňují energetický tok v těle.


V průběhu thajské masáže dochází k hlubší relaxaci organizmu a tím k ochlazení těla. Proto se masáž provádí v pohodlném a vzdušném oblečení, které vám poskytneme. Masáž urychluje metabolizmus a to se může projevit přechodným zvýšením tělesné teploty či lehkou bolestí hlavy. Pro prevenci těchto nežádoucí projevů je doporučeno vypít cca 2 l tekutin denně, nejlépe vody.


Na ostatní masáže se svlékněte do spodního prádla nebo do námi připravených jednorázových kalhotek.

Po Masáži -

Pro zachování a prohloubení účinku, je dobré počkat se sprchováním či koupelí alespoň 2 hodiny po ukončení masáže.

Po masáži je doporučeno doplnit tekutiny, proto vám po každé návštěvě servírujeme čaj nebo vodu zdarma. Je možné, že se budete po masáži cítit ospalý/á. V takovém případě je vhodné jít spát a nechat své tělo dále regenerovat ve spánku.

Po masáži mají někteří lidé pocity zvýšené únavy. Je to z toho důvodu, že svaly pracovaly způsobem, na který nejsou v běžném životě zvyklé. Pokud se takové pocity dostaví, nejedná se o nic nezvyklého. S pravidelnou návštěvou masáží tyto projevy zcela zmizí. Tělesná únava nepřetrvává příliš dlouho a zpravidla mizí druhý den po masáži.